“Elu saab mõista vaid tagasivaates, ometi tuleb seda elada ettepoole vaadates”
~ SØren Kirkegaard~
Meie Nestor… Ja “Minister Nestor”
2 weeks ago
Just sharing my garden...
“Elu saab mõista vaid tagasivaates, ometi tuleb seda elada ettepoole vaadates”
~ SØren Kirkegaard~
No comments:
Post a Comment