Kui te tahate tajuda seda, kes te olete ja mis te olete, siis tõmbate te magnetina ligi kõike seda, mida te ei ole.
Sest kui ei ole olemas seda, mis te ei ole, ei ole ka olemas seda, mis te olete.
Meie Nestor… Ja “Minister Nestor”
2 weeks ago
No comments:
Post a Comment